Bajacraft
Kérlek jelentkezz be, ha még nem tetted volna meg akkor Regelj egyett
Bajacraft
Kérlek jelentkezz be, ha még nem tetted volna meg akkor Regelj egyett
Bajacraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bajacraft

BajaCraft I.: 85.66.185.92:25565 | BajaCraft II.: BajaCraft.no-ip.hu:25572
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
familyke00




Férfi Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Dec. 26.

Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar Empty
TémanyitásTárgy: Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar   Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 1:24 pm

Szégyen amit művelnek az adminok.Egy hülyéért kickeltek már 2 embert.Nem értem hogy miért csinálnak egy olyan szervernek fórumot ahova senki se megy fel.Hogy képzelték hogy egy olyan szeró híres lesz ahol az embereket csak ugy kikickelik és viccnek fogják fel SZÉGYEN!!!

Ja és ahogy a kickben irtátok vélemyént a fórumra . Na hát ez az én véleményem és ha így fojtatjátok elég sok ember fogja kiírni ugyanezt. Tudom hogy ezt a kommentet kitörlitek és a forumrol kidobtok de remélem legalább 1 ember megnézi ezt és megtudja hogy ez mijen szerver. Mostanában elég sok selejt szerver van és a tiétek ebbe tartozik.........
Vissza az elejére Go down
mogyi048
GameAdmin BajaCraft I. & GameAdmin BajaCraft II.
GameAdmin BajaCraft I. & GameAdmin BajaCraft II.
mogyi048


Férfi Hozzászólások száma : 260
Join date : 2011. Dec. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar   Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 1:45 pm

familyke00 írta:
Szégyen amit művelnek az adminok.Egy hülyéért kickeltek már 2 embert.Nem értem hogy miért csinálnak egy olyan szervernek fórumot ahova senki se megy fel.Hogy képzelték hogy egy olyan szeró híres lesz ahol az embereket csak ugy kikickelik és viccnek fogják fel SZÉGYEN!!!

Ja és ahogy a kickben irtátok vélemyént a fórumra . Na hát ez az én véleményem és ha így fojtatjátok elég sok ember fogja kiírni ugyanezt. Tudom hogy ezt a kommentet kitörlitek és a forumrol kidobtok de remélem legalább 1 ember megnézi ezt és megtudja hogy ez mijen szerver. Mostanában elég sok selejt szerver van és a tiétek ebbe tartozik.........

Szia Familyke!
Igen, minden mondom MINDEN csúnya szóért jár a kick, 5-nél ban.
Igen, viccnek fogjuk fel, ha valaki bűnt követ el akkor mi boldogan "nevetve" adjuk a büntetést gonosz vigyorral.
Ezzel semmi probléma nincs, minden szerver ilyen. Talán nem figyelnek a chat-re annyira, de mi igen és te ezt vállaltad amikor jelentkeztél. Ha nem tetszik akkor el lehet menni, mi nem bannoltunk, de nem várunk ilyen hozzáállással vissza.
Köszönjük szépen véleményed, a topicot zárom és archíválom.
Vissza az elejére Go down
https://bajacraft.hungarianforum.com
 
Ez nem szerver ez egy nagy rakás szar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Legyen-e 1.1-es a szerver?
» A szerver elindult
» A szerver összeomlott.
» Miért nincs szerver?
» Alakítsd a szerver menetét játékpénzért

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bajacraft :: Archívum :: Játékosok részlege-
Ugrás: