Bajacraft
Kérlek jelentkezz be, ha még nem tetted volna meg akkor Regelj egyett
Bajacraft
Kérlek jelentkezz be, ha még nem tetted volna meg akkor Regelj egyett
Bajacraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bajacraft

BajaCraft I.: 85.66.185.92:25565 | BajaCraft II.: BajaCraft.no-ip.hu:25572
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ki is az a HardWell? ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
HardWell
BoardAdmin BajaCraft
BoardAdmin BajaCraft
HardWell


Férfi Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Ház

Ki is az a HardWell? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Ki is az a HardWell? ~   Ki is az a HardWell? ~ Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 8:58 pm

Ahwoo!
Ebben a topicban szeretnék bemutatkozni a többieknek.

A nevem HardWell (Kőmíves András)

Magyar vagyok, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Törökszentmiklóson élek. Itt születtem még '91ben, és elég nehéz lesz elhagyni. Nem a legjobb szülőváros, de van benne valami ami mégis itt tart.

Jelenleg építész-technikusként tanulok Szolnokon a Vízügyiben, harmadik tanévemet kezdem. Szüleim 8 évvel ezelőtt elváltak, édesapám Tapolcán, még édesanyám Angliában él. Én húgommal és nagymamámmal élek a házunkban.

Mindenek (legfőképp magam)elé helyezem a barátaimat, utána a hobbijaim majd a tanulás. Shocked Megértő vagyok és jókat lehet velem csevegni, ha találunk egy közös témát, de ha nem, itass meg velem öt doboz sört és majd elkezd belőlem dőlni a szó Very Happy
Játékosokkal kapcsoltban szerzett tapasztalataimat mindig átgondolom, hogy ez így most jó volt-e neki, a döntés fontossága nekem mindig előnyben jár!
Két dolog tud felbosszantani, semmi más, ha elárulnak (amihez sajnos elég sok szerencsém volt már, mint online, mint az életben) vagy ha valami olyasmit próbálnak rám kenni amit nem én követtem el.

Üdv. Ééééééééés, jöhetnek a kérdések, de csak normálisan. Dupla/tripla postot kerüljük :]


~ Hard.
Vissza az elejére Go down
mogyi048
GameAdmin BajaCraft I. & GameAdmin BajaCraft II.
GameAdmin BajaCraft I. & GameAdmin BajaCraft II.
mogyi048


Férfi Hozzászólások száma : 260
Join date : 2011. Dec. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Ki is az a HardWell? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az a HardWell? ~   Ki is az a HardWell? ~ Icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 5:49 am

Szia András!
Írtad a jelentkezésedben hogy már ebben tapasztalt vagy.
Hol voltál már fórummoderátor?
Vissza az elejére Go down
https://bajacraft.hungarianforum.com
HardWell
BoardAdmin BajaCraft
BoardAdmin BajaCraft
HardWell


Férfi Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Ház

Ki is az a HardWell? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az a HardWell? ~   Ki is az a HardWell? ~ Icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 11:34 pm

Szia!

Még anno mikor még volt a HunCraft, és a StoneCraft, azoknak a fórumján. Ott viszont közel sem volt olyan jó, mint most itt. Legalább figyelnek az emberre, nincs elvadulás :-)


~ Hard.
Vissza az elejére Go down
mogyi048
GameAdmin BajaCraft I. & GameAdmin BajaCraft II.
GameAdmin BajaCraft I. & GameAdmin BajaCraft II.
mogyi048


Férfi Hozzászólások száma : 260
Join date : 2011. Dec. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Ki is az a HardWell? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az a HardWell? ~   Ki is az a HardWell? ~ Icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 1:53 am

HardWell írta:
Szia!

Még anno mikor még volt a HunCraft, és a StoneCraft, azoknak a fórumján. Ott viszont közel sem volt olyan jó, mint most itt. Legalább figyelnek az emberre, nincs elvadulás :-)


~ Hard.

Bár aktivitás sincs még nagyon. Attól mert még 61 ember van, mind csak jelentkezett vagy még az sem.
De a szigorítást megtettem, muszáj írni ha szerveren akarnak maradni Smile
Vissza az elejére Go down
https://bajacraft.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ki is az a HardWell? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az a HardWell? ~   Ki is az a HardWell? ~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ki is az a HardWell? ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bajacraft :: Mutatkozz be! :: BajaCraft AdminTeam-
Ugrás: